Najlepsze wtyczki do zbierania statystyk i ważnych danych na stronie z WordPress
Prowadząc biznes w internecie albo nawet posiadając jedynie profesjonalną stronę internetową wizytówkę czy prowadząc eksperckiego bloga, zbieranie statystyk i przydatnych danych jest ich istotnym elementem.
Statystyki i dodatkowe informacje mogą dotyczyć:
- liczby odwiedzin witryny w danym dniu, tygodniu, miesiącu,
- liczby unikalnych użytkowników,
- rodzaju słów kluczowych, po których inni znajdują naszą stronę,
- rodzaju linków klikanych na naszej stronie,
- najczęściej czytanych artykułów,
- stron internetowych, z których inni przechodzą na naszą stronę,
- itp.
Cel ich zbierania
Informacje te są przydatne w analizie zachowań odwiedzających naszą stronę i pozwalają odpowiedzieć na pytania:
- które artykuły czy tematy cieszą się większym zainteresowaniem, niż inne. W konsekwencji, na jaki temat warto napisać więcej artykułów.
- które źródła, kanały generują, jaki ruch do naszej strony. W konsekwencji, gdzie zdecydowanie warto zostawiać informacje o publikowanych przez nas treściach,
- czy podejmowane działania optymalizacyjne i pozycjonujące przynoszą spodziewane efekty – czy strona jest znajdywana przez innych po słowach kluczowych, które nas interesują,
- i inne.
Google Analytics?
Analiza danych zbieranych przez Google Analytics czy Piwik udziela odpowiedzi na wszystkie te pytania. Jednak nie o nich dzisiaj piszę. Interesują mnie wtyczki do WordPress, które w kokpicie strony zbierają przydatne dane do szybkiego i prostego podglądu i analizy – bez konieczności logowania się do Google Analytics i przeprowadzania szczegółowych analiz.
Wybrane i przetestowane przeze mnie wtyczki: 4 najlepsze
Wszystkie prezentowane poniżej wtyczki są nieodpłatne
WordPress.com stats
Jedna z moich ulubionych wtyczek statystycznych. Wtyczka ta w bardzo fajny, prosty i logiczny sposób prezentuje różne podstawowe dane statystyczne strony.
Brak tu skomplikowanych opcji i ustawień, przeważa prostota. Wtyczka ta dla jej prawidłowego funkcjonowania wymaga założenia konta na WordPress.com i połączenia go ze stroną.
Od dłuższego czasu wtyczka ta nie jest już aktualizowana, bo została zastąpiona przez Jetpack, jednak nadal działa ona bardzo dobrze i jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli nie chcesz korzystać z innych opcji Jetpack.
AKTUALIZACJA
obecnie wtyczka ta nie jest dostępna w repozytorum wtyczek WordPress.org.
Jetpack
Wtyczka, która posiada bardzo rozbudowany panel w zakresie różnych dodatkowych opcji, które można uaktywnić na stronie. Oprócz wbudowanej WordPress.com Stats, można również skorzystać z systemu subskrybcji komentarzy, połączenia z profilem Google +, integracji serwisu z ikonkami portali społecznościowych, itd.
Wtyczka ta również wymaga integracji z kontem na WordPress.com.
Wassup Realtime Analytics
Kolejna ciekawa wtyczka, zbierająca rozmaite dane statystyczne, które można dodatkowo skonfigurować w jej ustawieniach. Wtyczka nie wymaga połączenia z kontem WordPress.com. Wtyczka ta jest bardziej rozbudowana niż WordPress.com Stats i zbiera więcej danych.
Statpress Visitors
Bardzo dobra wtyczka zbierająca najróżniejsze dane i pozwalająca na szczegółową konfigurację ustawień. To, co jest dodatkowym ciekawym elementem, to możliwość wyświetlania wybranych danych statystycznych w pasku bocznym jako widget.
Wtyczka ta nie wymaga konfiguracji z kontem WordPress.com.
A ty, z jakich innych ciekawych rozwiązań korzystasz w tym zakresie?
Kasia
15 stycznia 2014, 11:44 amA czy to nie jest tak, że GA jest najbardziej popularnym narzędziem do zliczania statystyk strony? Przyzwyczaiłam się do GA i nawet gdybym zainstalowała przedstawione wtyczki, to z ciekawości porównywałabym wyniki. Czy byłyby takie same? Czy proponowane wtyczki są tak samo zaawansowane jak GA? I co ze statystykami płatnymi jak stat24.com? Czy dadzą mi takie same wyniki jak te bezpłatne, przy założeniu, że zliczam te same dane?
pozdrawiam ciepło w ten mroźny, ale przyjemny dzień 🙂
Łukasz
15 stycznia 2014, 11:51 amW zakresie statystyk na ogół nie wychodzę poza Analytics, Piwika i Clicky, bo nie widzę takiej potrzeby. Są to narzędzia, które dostarczają dość szczegółowych informacji, ale można z nich też korzystać selektywnie – wybierając tylko podstawowe elementy(każdemu wg potrzeb 😛 ). Nie jestem zwolennikiem obciążania WP zbyt dużą ilością wtyczek, a te nie są moim zdaniem niezbędne 🙂 Ale…
swego czasu testowałem kilka rozwiązań, więc mogę dorzucić swoje 3 grosze w tym temacie:
– WP-Stats-Dashboard (dużo opcji, niektóre trochę na wyrost)
– Blog Stats by W3Counter
– Analytics360 (trochę zbaczając z tematu, ale jeśli ktoś korzysta z Analytics lub/i Mailchimp i chce mieć wszystko na bieżąco w panelu, to może mu się przydać)
Łukasz recently posted..10 najczęściej popełnianych błędów, których powinieneś unikać
homoklikus
15 stycznia 2014, 12:34 pmZ prostych wtyczek korzystam ze statpress, z tych bardziej złożonych polecam WP SlimStat.
homoklikus recently posted..Opisy dla tagów i kategorii (WordPress)
MonitorBIZ.pl
6 lutego 2017, 12:44 amZna może ktoś wtyczkę, która pozwoli publikować statystyki dla pojedynczego wpisu ?
MonitorBIZ.pl recently posted..testowy
Teresa
15 stycznia 2014, 1:35 pmNie jestem za bardzo orginalna – korzystam ze wspomnianego Google Analytics. O innych, np. wspomnianych tutaj wtyczkach nie miałam pojęcia. Czy mają one przewagę nad GA ? Nie wiem, chyba trzeba mieć długie, wieloletnie doświadczenie w blogowaniu żeby to rozstrzygnąć. Myślę, że na początek Google Analytics w zupełności wystarczy, ale powyższy artykuł zaciekawił mnie na tyle, że wypróbuję te wymienione wtyczki.
Pozdrawiam,
T.
Teresa recently posted..5 najlepszych wtyczkek zapewniających bezpieczeństwo bloga
Justyna Bizdra
15 stycznia 2014, 4:50 pm@ Tereso,
Google Analytics dostarcza znacznie więcej informacji niż prezentowane wtyczki. Opisałam te wtyczki, bo nie zawsze jest potrzeba i chęć sprawdzenia na szybko, co się statystycznie dzieje na naszym blogu logując się do GA. Informacje zbierane przez te wtyczki dostarczają ciekawych informacji bez inwestowania czasu w skomplikowane analizy.
Jacek Pastuszko
15 stycznia 2014, 2:10 pmDo tej pory korzystałem wyłącznie ze statystyk jakie udostępniał google alalytics. Nie wiedziałem, że są narzędzia pozwalające na analizę zachowań bez wychodzenia z własnego wordpressa. Muszę je przetestować bo to ciekawe rozwiązanie.
Pozdrawiam,
Jacek Pastuszko
Jacek Pastuszko recently posted..mBank konto – możliwoÅÄ zarobku
Łukasz Tyczkowski
15 stycznia 2014, 2:58 pmDługi czas zastanawiałem się nad instalacją wtyczki Jetpack, ale miałem spore obawy o to, że obciąży ona bloga i spowolni jego wczytywanie. Za moimi obawami przemawia mnogość funkcji i możliwości ustawień, chyba że się mylę, wtedy popraw mnie proszę. Testowałaś tę wtyczkę?
Obecnie korzystam u siebie tylko z jednej wtyczki pokazującej statystyki odwiedzin danych postów lub stron, jest to WP-PostViews. Resztę statystyk zapewnia mi Google Analytics.
Łukasz Tyczkowski recently posted..Regularny czy nieregularny – ciekawe czasowniki niemieckie
Justyna Bizdra
15 stycznia 2014, 4:58 pm@ Łukasz,
w zakresie Jetpack, pomimo, wielu dostępnych opcji, możesz każdą z nich wyłączyć, pozostawiając tylko te, które cię interesują. Korzystam z Jetpack na innych stronach i nie zauważam spowolnienia działania tych stron z powodu posiadania Jetpack.
Łukasz Tyczkowski
16 stycznia 2014, 9:50 amDzięki za odpowiedź, rozważę Jetpack przy przyszłych projektach.
Łukasz Tyczkowski recently posted..Dlaczego niemiecki? Klitschko zna odpowiedź
Kamil
15 stycznia 2014, 3:36 pmGoogle Analytics rzeczywiście zbierze wszystkie te dane. Rozumiem, że dla części osób liczy się łatwość obsługi i brak konieczności analizowania danych z GA, ale nie zmienia to faktu, że na wtyczki do Wordpressa trzeba zawsze uważać. Prosty przykład to ingerencja w kod strony, ukrywanie linków, zbieranie danych i nawet jeśli sprawdzimy wszystko to na koniec aktualizacje, poprzez które twórcy mogą przemycić nowe „funkcjonalności”.
Kamil recently posted..Reklama Google Shop: czy działa?
Marcin Pietrzak
15 stycznia 2014, 5:11 pmGA bo to najłatwiej. Ale jak ktoś naprawdę potrzebuje danych, to własny piwik, albo webalizer. To ostatnie narzędzie jest co prawda dość prymitywne, ale z kolei mamy tez twarde dane o wszystkich plikach. W przeciwieństwie do GA i innych rozwiązań „javascript” w ktorych mamy tylko strony. Dlaczego? Webalizer analizuje logi serwera www, co tez jest wada, bo instalacja przekracza zwyczajne możliwości.
Marcin Pietrzak recently posted..WordPress 3.8 – polskie tłumaczenie
Paulina Stopa
15 stycznia 2014, 8:05 pmDodam, że webalizer jest wbuowany w cPanel i DirectAdmin. Z tego co pamiętam można było go też zainstalować jednym kliknięciem przez Webmina (jesli ktoś posiada własnego VPSa czy serwer). Ponadto – jeśli ktoś posiada własny serwer to i da sobie radę z instalacją, bo tam nie ma nic skomplikowanego 😉
No chyba, że ktoś się hostuje na jakimś home.pl… to ma problem 😉
Paweł Rabinek
15 stycznia 2014, 7:15 pmNajlepiej sprawdza się Google Analytics wstawiony przez wtyczkę od Yoasta. Daje spore możliwości konfiguracji dodatkowej, która pojawia się w GA. Oczywiście można to zrobić samemu w szablonach, ale nie każdy potrafi.
Paweł Rabinek recently posted..Jak połączyć Google Analytics i Webmaster Tools
Michał z boga Marketingowa-Moc.pl
15 stycznia 2014, 9:37 pmRzeczywiście Google Analitycs pod względem funkcjonalności i ilości danych przez długi czas nie miał sobie równych, ale w chwili obecnej np. w analizie słów kluczowych (a to dla mnie jedna z najważniejszych informacji do analizy) 80% wyników to te ukryte „not provided”. To mocno utrudnia sprawę.
Dlatego przerzuciłem się w dużej mierze na Google Webmaster Tools. To narzędzie również oferuje zaawansowanego statystyki, ale co najważniejsze wyniki wyszukiwania są znacznie dokładniejsze.
Michał z boga Marketingowa-Moc.pl recently posted..Czy twój proces sprzedaży jest płynny?
Filip
15 stycznia 2014, 11:17 pmNic nie przebije GA. Moim zdaniem heatmapy są tam strasznie kiepskie. Jest wiele narzędzi, które w tym aspekcie mogą przebić GA.
Zgred
16 stycznia 2014, 8:37 amProblem jest w tym, że nie każda wtyczka radzi sobie z odzwiedzinami obcych robotów. Rozpoznają Google Binga Yahoo ale już baidu traktują jak usera i wtedy masz pierdyliard odwiedzin, które nic nie znaczą i zakłamuja pbraz do analizy…
Bartosz Rompala
16 stycznia 2014, 9:49 amZe względu na seo z daleka trzymam się od Anala ale wp stats jest świetny. Dosłownie wczoraj się w niego zagłębiłem i sprawdzałem liczbę odwiedzin każdego wpisu w każdym dniu wbrew pozorom masa ciekawych informacji.
Bartosz Rompala recently posted..Instytucje pozabankowe udzielajÄ ce pożyczek
Kamila Nitschka
16 stycznia 2014, 10:16 amDługo używałam JEtpack, bardzo ciekawa wtyczka i byłam z niej zadowolona. Zainstalowałam StatPress, co prawda też jest przydatna i pokazuje sporo parametrów, jednak wracam do Jetpacka bardziej mi przypadł do gustu.
Kamila Nitschka recently posted..Ciekawa wtyczka WordPress dla blogów kulinarnych
Sylwia
17 stycznia 2014, 11:43 amtemat ciekawy, nie zawsze jest potrzeba zaglądania do analytics, jeżeli mam coś podpięte do panelu wordrepss to można szybko, łatwo i skutecznie sprawdzić statystyki strony własnie w tym panelu bez konieczności wychodzenia poza, jednoczesnie piszcząc z boku kolejny akrtykuł na stronę
Krzysiek Dróżdż
17 stycznia 2014, 10:12 pmW przypadku wyboru wtyczki do statystyk uważałbym przede wszystkim na następujące aspekty:
1. Czy nie „zarżnie” bazy danych. Statystyki są dość niewdzięczne do przechowywania w bazie i mają tendencję do szybkiego jej rozpychania. Szczególnie w przypadku hostingu współdzielonego może to być problemem.
2. Czy ich zliczanie jest asynchroniczne. Szybkość działania strony jest istotna. Często stosujemy więc wszelkiego rodzaju cache. Jeśli wtyczka statystyk nie działa asynchronicznie, to w przypadku cache’u albo nie będzie źle liczyć, albo pomimo cache’u będzie generować zapisy i odczyty z bazy. Tak czy inaczej niedobrze (bo przecież po to cache’ujemy, żeby zmniejszyć obciążenie bazy).
3. Czy są wiarygodne (szczególnie w kontekście odwiedzin unikalnych, bo liczba odsłon nikogo nie interesuje i Was też za bardzo nie powinna – co mi po tym, że ktoś zasnął na F5). Wiem, wiem. Ja też nigdy nie będę musiał tych statystyk nikomu pokazywać. A jednak prędzej czy później nadchodzi moment, kiedy pyta o nie reklamodawca, kupiec strony, albo po prostu ekspert, który nam tę stronę będzie optymalizował, itp. Ważne wtedy jest to, aby statystyki były wiarygodne i aby mieć jak najdłuższą historię. Dlatego nawet, jeśli dziś ich nie potrzebujemy, to warto od razu wybrać sensowne rozwiązanie (Piwik, GoogleAnalytics, itp.) i je podpiąć (nawet, jeśli nie będziemy go teraz używać).
Camptramp
18 stycznia 2014, 1:10 pmJa oprócz GA korzystam z WordPress.com stats. Korzystam z tej wtyczki, ponieważ nie zawsze mam ochotę na przekopywanie się przez masę danych w GA. A tu szybko mam kilka podstawowych i interesujących mnie pozycji.
Camptramp recently posted..MiÄdzy Mazowszem a Podlasiem
Marcin Gurtowski
19 stycznia 2014, 3:05 pmKorzystam z Google Analytics oraz z innych narzędzie Google. Jednak na WordPress mam zainstalowana wtyczkę do statystyk, abym miał szybki do nich dostęp. Co prawda Google wypuściło wtyczkę do WordPress, ale nie działa jeszcze ona tak jak bym chciał. Nie wyświetla statystyk w kokpicie strony. Może wtyczka wyewoluuje w przyszłości i będzie ciekawym rozwiązaniem.
Póki co na blogu korzystam ze statystyk Jetpack. Przydaje się, aby na szybko sprawdzić jak się sprawy mają. Jetpack ma jeszcze dodatki, z których również korzystam.
Marcin Gurtowski recently posted..Jak zarabiaÄ na blogu konkretnie
Beata
20 stycznia 2014, 3:50 pmJa stosuje wtyczke Statcounter. Choc mam co prawda Google Analytics. Przyzwyczailam sie do StatCounter, bo co tydzien dostaje raporty o wizytach, mozna sprawdzic z jakich stron pochodzi ruch (czyli jakie dzialania marketingowe zadzialaly) itp. Mozna rowniez w ten sposob uzyskac statystyki na Bloggerze, a nawet na blogach w oparciu o wrodpress.com. Pozdrawiam Bea
Beata recently posted..4 Kreatywne metody promocji bloga, nawiązywania kontaktow w blogosferze i przyciągania nowych czytelnikow.
DMati
20 stycznia 2014, 7:16 pmW Google Analytics też można sobie ustawić cykliczne raporty i także śledzić odesłania. W dodatku w czasie rzeczywistym.
DMati recently posted..[WordPress] SO Jetpack Stats Only – fork Jetpacka ogołocony do samego modułu statystyk
DMati
20 stycznia 2014, 7:14 pmDodałbym jeszcze tą wtyczkę – matiweb.com/wordpress/raport-z-google-pagespeed-insights-pod-reka-i-dla-kazdej-z-podstron/ – co prawda to bardziej pod wydajność niż oglądalność strony ale wg mnie równie przydatna wtyczka.
@Paulina Stopa – można zainstalować u siebie jakiś system statystyk lub korzystać z już wbudowanego ale może być problem z akceptacją takiego raportu przez potencjalnego reklamodawcę, nadal panuje przekonanie, że „możesz zmodyfikować dane”.
WP-PostViews i podobne do zliczania odsłon to wg mnie dobre dla małych stron.
DMati recently posted..[WordPress] Niedzielna lekturka w temacie WordPressa #25
robert
21 stycznia 2014, 1:33 pmWitam, Wydaje mi się że mając GA lub piwik, nie mam potrzeby niepotrzebnie obciążać WP dodatkową wtyczką. Pozdrawiam
robert recently posted..Jak uchronić się przed odpowiedzialnością za zobowiązania podatkowe współmałżonka?
Daniel
25 stycznia 2014, 12:29 pmBardzo przydatna lista. Przyda się do uzupełnienia danych z GA :).
Zdzisław
11 lutego 2014, 6:53 amOstatnio zauważyłem, GA nie zlicza odwiedzin. Nie wiem co to za przyczyna, konto jest prawidłowo skonfigurowane, kod śledzenia wklejony a mimo to coś szwankuje w komunikacji między stroną a GA więc dobrym rozwiązaniem będzie instalacja jakiejś wtyczki na potrzeby ile osób odwiedza stronę i skąd one pochodzą.
Zdzisław recently posted..Sztuka Obdarowywania MÄżczyzn
Bartek
17 lutego 2014, 4:03 pmNa większości blogów używałem do szybkiego sprawdzania odwiedzin JetPacka, ale widzę że muszę się zmobilizować i wymienić tę wtyczkę na WP.com Stats. Zobaczymy czy będzie lepsza od Jetpacka, który ostatnimi czasy mi mocno szwankuje.
Michał Krawczykowski
21 lutego 2014, 8:11 pmMam pytanie dotyczące Akismeta. Czy pokazuje więcej fraz z których weszli na stronę internauci niż Google Analytics?
Michał Krawczykowski recently posted..Statystyki odwiedzin strony Google Analytics – sposób na zwiększenie rentowności strony
Bartosz
11 marca 2014, 2:58 amGratuluję artykułu, dowiedziałem się o nowej wtyczce, pewnie przetestuję. Aktualnie jestem użytkownikiem WP.com Stats i szczere powiedziawszy sobie chwalę ją 🙂
blog podrózniczy
27 marca 2014, 3:41 pmGoogle Analytics jest najlepszą wtyczką do analizy, Jetpack strasznie spowalnia witryne przynajmniej u mnie 🙂
blog podrózniczy recently posted..Lista miejsc, które chce odwiedzić cz. 1
Artur
31 marca 2014, 11:36 pmJeśli chodzi o wtyczkę to ostatnio zainstalowałem Google Universal Analytics w miejsce Google Analytics Dashboard for WP. Mam teraz o wiele bardziej rozbudowane narzędzie Universal Analytics, które jest dostępne w googlach w zakładce Analytics 🙂
Artur recently posted..Warszawa â Katowice non-stop
Maszynki
17 kwietnia 2014, 9:21 amJa ostatnio odkryłem niezłą aplikację yandex.metrika. Bardzo fajna analiza całkowicie za darmo, która na dodatek miała mapę clików w pakiecie. Śluży mi ona głównie na razie do cross chekowanie GA.
Maszynki recently posted..Golarka Philips nowatorskie spojrzenie – porównanie produktów
Kamil
27 kwietnia 2014, 12:55 amDla mnie jak na razie nie zastąpione jest google analytics, ale w tyczka stats też jest całkiem dobra.
Kamil recently posted..Empower Network: Nowa generacja blogowania
Paweł
27 kwietnia 2014, 1:52 pmPrzydatne zestawienie!
Obecnie używam Statpress Visitors – rozbudowane, szczegółowe dane, choć dla mnie niezbyt wygodna obsługa…
Po tym artykule zastanawiam się nad zmianą na WordPress.com stats lub Wassup Realtime Analytics.
Muszę przetestować.
Pozdrawiam.
Paweł recently posted..LeatherDiary-Darmowy Szablon Wordpress
Tomasz
27 maja 2014, 6:54 amA która z podanych wtyczek najmniej obciąża serwer, bazę danych itp.? Szukam coś prostego ale skutecznego.
Tomasz recently posted..Google Maps – jak dodać stronę firmową?
adam.bokowski
9 czerwca 2014, 3:03 pmNajlepiej sprawdza się Google Analytics
Michał
18 czerwca 2014, 8:00 amWtyczki interesujące. Najbardziej zaciekawiła mnie ta która wchłonęła wordpress stats. Zastanawia mnie jedno, czy któraś z tych wtyczek pokazuje z jakich frazy były wejścia na stronę?
Michał recently posted..Renta chorobowa – ile wynosi, komu należy się renta chorobowa
Dawid
30 lipca 2014, 1:03 pmJa na swoich stronach używam kombinacji Google Analytics i wtyczka StatPress. Takie połączenie daje mi wszystkie informacje jakie potrzebuję.
Dawid recently posted..Opinie o soli himalajskiej
Ekspert
18 sierpnia 2014, 9:21 pmWitam.
Bardzo przydatne zestawienie muszę przeanalizować swoje wtyczki. Zastanawiam się nad Jetpackiem.
Pozdrawiam
Ekspert
Ekspert recently posted..Nowelizacja rozporządzenia o klasyfikacji zawodów
pst
23 września 2014, 10:06 pmWtyczki fajna rzecz ale mogą uzależniać dlatego po 30 min odinstalowałem wszystkie ( …te stat ) i tak zbyt długo siedzę przed monitorem komputera. Może kiedyś do nich wrócę?
pst recently posted..Audyt SEO
Tomek
16 lutego 2015, 6:14 amStatystyki darmowe (logi serwerowe) z tym co pokazuje google analytics bardzo się różnią (serwer: 160uu/dzień, GA: 20uu/dzien)
Igor
28 lipca 2015, 3:36 pmO piwik jedne blogi piszą że nie generuje dużego obciążenia, inne że wprost przeciwnie. Jak to z nimi jest?
Igor recently posted..Steve Jobs i tajemnica jego sukcesu
Jacek
30 listopada 2015, 4:15 pmFajne podsumowanie które utwierdza mnie w moim podejściu do statystyk.
Zastanawiam się tylko dlaczego są wyraźne różnice w ilości zliczonych odsłon pomiędzy galeria a jednak?
Tegola
15 stycznia 2016, 12:17 pmW końcu jakieś konkretne ujęcie tematu. Bez rozpisywania się i przysłowiowego lania wody.
Zwięźle i na temat. I tak powinno być!
Tegola recently posted..Tegola
Marcin
21 stycznia 2016, 5:52 pmA czy nie lepiej po prostu zainstalować sobie Analyticsa 🙂 ?
Magda
18 czerwca 2016, 3:03 pmOd stycznia pisze bloga i mam zainstalowany newstatpress ale od ok tygodnia nie pokazują mi wie statystyki ( brakuje wykresów) czym to jest spowodowane!? Czy mam ją odinstalować i zainstalować ponownie??
Justyna Bizdra
4 lipca 2016, 3:31 amMagdo, sprawdź czy wtyczka jest kompatybilna z najnowszą wersją WP. Brak jej aktualizacji może być przyczyną wspomnianych przez ciebie błędów.
mariusz
22 lipca 2016, 8:31 pmfajny sposób na dodawanie statystyk i wykresów jest opisany w osobnym poradniku download.net.pl/wordpress-statystyki-i-wykresy/n/8784/ Warte przetestowania bo wprowadza wiele ciekawych rozwiązań.
An. (nauka niemieckiego)
21 września 2016, 9:04 amWłasnie największy problem w tym, że między wynikami wymienianych narzędzi istnieją tak duże różnice. W GA wychodzi czasami ponad 20 wejść, w statystykach JetPacka kilka. I co z tym robić? Uśredniać? Wychodzą bzdury, bo średnio statystycznie pies z panem maja po trzy nogi. Ma ktoś na to jakiś pomysł?
An. (nauka niemieckiego) recently posted..Bawmy się…
Adas84
7 października 2016, 5:48 amWtyczka stats to stara wtyczka statspress ,bardzo dobra i prosta w obsłudze i co najważniejsze nie muli bloga
Adas84 recently posted..Projekt o ograniczeniu handlu w niedzielę
Piotr
24 maja 2018, 10:45 amWitam. Słyszał może ktoś o statystykach, dzięki którym można prześledzić jakie zdjęcia z galerii fotografii są oglądane i jak często? Coś co mogło by zbudować listę najpopularniejszych fotografii.
Pozdrawiam.